INSTANTNÍ HRNCE VE VENKOVSKÉM STYLU VEpřová žebírka

INSTANTNÍ HRNCE VE VENKOVSKÉM STYLU VEpřová žebírka

SNADNÉ BBQ VENKOVSKÉ VEPŘOVÉ ŽEBRA

Pokud hledáte jednoduchou večeři, tato vepřová žebírka Immediate Pot Nation Design jím jsou. Šťavnatá, křehká, stejně jako masitá, tato žebírka jsou ve skutečnosti velmi chutná, stejně jako by mohla být vytvořena spolu s vaší preferovanou BBQ omáčkou, takže můžete ovládat chuť!

Okamžitý hrnec provádí veškeré mohutné navyšování přímo pod ním, takže se můžete snadno soustředit na šlehání lahodných okrajů. A co je nejdůležitější, rozlučte se s hodinovým čekáním na chutnou BBQ večeři!

INSTANTNÍ HRNCE VE VENKOVSKÉM STYLU VEpřová žebírka

🥘 Potřebné materiály

Toto jídlo potřebuje jen hrstku jednoduchých komponent. Pokud máte rádi žebra pálivá, získejte teplou BBQ omáčku, nebo dokonce zvolte sladší omáčku, pokud je to přesně to, co si vyberete!

Drůbeží nálev – ½ hrnku drůbežího nálevu nebo dokonce hovězího nálevu.
Nation Design Pig Ribs – 2 kila masa navíc. Můžete také použít vykostěná národní žebra.
Jablečný ocet – ¼ hrnku jablečného octa (pomáhá masu získat měkké).
Sodík a pepř – použil jsem ½ lžičky od každého, ale můžete snadno použít v zásadě podle preference.
BBQ omáčka – Wonderful Infant Ray’s je ve skutečnosti můj individuální preferovaný, ale použijte, co chcete!
Fluid Smoke – Stačí 1 polévková lžíce, která obsahuje skvělou kouřovou chuť.
Osvětlení Brownish Sugar (volitelně) – 2 polévkové lžíce hnědého cukru nebo dokonce medu.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Jak jsem uvedl dříve, Okamžitý hrnec vykonává veškeré úsilí přímo níže. Pořiďte si proto stresový vařič, varnou desku, mísu na mixování a také hřeben na podlévání.

1.Příprava

Zahrňte ½ hrnku drůbežího nálevu pro váš Immediate Pot, který splňuje přes 2 kila navíc vepřových žebírek v národním designu. Na vrchní část dejte ¼ hrnku jablečného octa, po uplynutí této doby spolu s ½ lžičky (nebo dokonce mnohem více) pepře a sodíku.

2.Připravte se

Zajistěte kryt pro váš Immediate Pot a připravte podle návodu vyšší zakládání po dobu 15 minut. Po 15 minutách skutečně uplyne NPR (spuštění zcela organického stresu) na 10 minut. Povrchové vedení držadla a také posunutí prasečích žebírek směrem k varné desce.

3.Předehřejte

Předehřejte kamna na vyšší stupeň grilování.

4. Vytvořte BBQ kryt

Do malé mixovací nádoby vložte 1 hrnek BBQ omáčky, 1 polévkovou lžíci Fluid Smoke a také 2 polévkové lžíce volitelného hnědého cukru (pokud používáte). K vrstvení žeber laskavě na všech okrajích použijte hřeben.

5. Grilujte

Nechte pod brojlerem vyniknout žebra a opékejte, dokud omáčka skutečně nezkaramelizuje. Poté odstraňte všechny pocházející z kamen a okamžitě proveďte.

Tato designová prasečí žebírka Immediate Pot national se neuvěřitelně hodí ke každému z vašich preferovaných BBQ jídel. Pár mých oblíbených jsou vlastně moje mléčné máslo dušené kukuřičné klasy a jednoduché balené pečené brambory.

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Pamatujte – Zátěžový hrnec se určitě zahřeje mezi 10-15 minutami před přípravou jídla.

Nezapomeňte zahrnout tento čas přímo do přípravy, takže okraje a maso můžete snadno povrchově ošetřit přesně při stejné příležitosti!

Vybírám si drůbeží vývar, ale i hovězí maso! Drůbeží várka obvykle funguje nejlépe spolu s vepřovým (jiným než v

orientální kuchyně), nicméně ať už drůbeží nebo dokonce hovězí nálev nebo dokonce zásoba bude jistě neuvěřitelně fungovat.

Nemusíte grilovat svá žebra, ale velmi to doporučuji! Tato volitelná špička poskytuje žebrům dobré „uhelnatění“ a také zahušťuje potah. Vepřová žebírka jsou ve skutečnosti kompletně připravena před tímto tipem a také mohou být nabízena spolu s BBQ omáčkou přímo z okamžitého hrnce, pokud to dáváte přednost.